uk
Волтер Айзексон

Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію

Értesítsen, ha a könyv hozzá lesz adva
Ennek a könyvnek az olvasásához töltsön fel EPUB vagy FB2 formátumú fájlt a Bookmate-re. Hogyan tölthetek fel egy könyvet?
Мало хто знає, що теорію сучасного цифрового світу сформулювала жінка ще в середині ХІХ століття; і не будь-хто, а донька самого Байрона — леді Лавлейс. За півтора століття цифрову еру наближали багато людей, проте більшість так і залишилася в тіні.

Це книжка про різні етапи цифрової революції, про ґіків, хакерів і мрійників, які кардинально змінили світ і підхід до бізнесу. Вона про диваків, яким нині людство завдячує електронним комфортом: Алана Тюрінга, Біла Ґейтса, Стіва Возняка, Стіва Джобса, Ларі Пейджа та інших. З неї ви дізнаєтеся про глибокі інновації і роль творчої співпраці в історії людства.
Ez a könyv jelenleg nem érhető el
857 nyomtatott oldalak
Már olvasta? Mit gondol róla?
👍👎

Benyomások

  • Вячеслав Абрамовmegosztott egy benyomást5 évvel ezelőtt
    👍Érdemes elolvasni

    ООООчень круто и системно!

  • Oleh Idolovmegosztott egy benyomást3 évvel ezelőtt
    👍Érdemes elolvasni

Idézetek

  • Oleh Idolovidézett3 évvel ezelőtt
    «Але ж Twitter винайшов я», — сказав Дорсі. «Ні, ти його не винаходив, — відповів Вільямс. — І я його не винаходив. І Біз [Стоун, інший співзасновник] не винаходив. В інтернеті люди нічого не винаходять. Вони лише розвивають уже наявну ідею»
  • Oleh Idolovidézett3 évvel ezelőtt
    алкаші з якогось сибірського підвалу.
  • Oleh Idolovidézett3 évvel ezelőtt
    хлопчиком, який зростав у 1960-х роках на околицях Лондона, Тім Бернерс-Лі збагнув фундаментальну річ: комп’ютери дуже добре вміють крок за кроком перемелювати програми, проте не дуже добре вміють встановлювати випадкові асоціації та неочевидні зв’язки, що легко роблять наділені уявою люди.

Könyvespolcokon

fb2epub
Húzza és ejtse ide a fájljait (egyszerre maximum 5-öt)