uk
Айн Ренд

Атлант розправив плечі. Частина друга

Értesítsen, ha a könyv hozzá lesz adva
Ennek a könyvnek az olvasásához töltsön fel EPUB vagy FB2 formátumú fájlt a Bookmate-re. Hogyan tölthetek fel egy könyvet?
  • Ivan Gaboridézett7 évvel ezelőtt
    Міс Таґґарт, чи знаєте, яка головна ознака посередності? Неприйняття чужих досягнень. Ці дратівливі лицеміри, які сидять і тремтять, щоб чиясь робота не стала видатнішою за їхню власну
  • Мар'яна Савчукidézett4 évvel ezelőtt
    люди не хочуть думати. І що глибше вони вгрузають у проблеми, то менше бажають думати.
  • Vasya Buchmeiidézett5 évvel ezelőtt
    Найбільша провина — це прийняти провину незаслужену, а саме це ви й робите впродовж усього свого життя.
  • Hanamiidézettelőző év
    Вогонь — це небезпечна сила, приборкана людиною, що тримає його у свої пальцях, — вона згадала слова старого, який сказав їй, що ці цигарки не могли бути зроблені на землі. — Коли людина думає, у її свідомості живе вогняна іскра і, відповідно, як її відображення, вона мусить мати запалену сигарету».
  • Iryna Zherebetskaidézett6 évvel ezelőtt
    люди, які вибачаються за те, що вони багаті, недовго будуть багатими.
  • Irmaidézett6 hónappal ezelőtt
    о бісової матері їх! Навіщо нам через них хвилюватися? Ми повинні керувати світом заради простих громадян. Усі проблеми людства — через розум. Корінь зла — в інтелекті людини. Сьогодні день сердечності. Єдиним об’єктом нашої турботи повинні бути слабкі, покірні, хворі та нерішучі.
  • Irmaidézett6 hónappal ezelőtt
    ін втілив ідею про те, що нужда, а не досягнення, є джерелом права, що ми не повинні створювати, а повинні лише хотіти, що заслужене нам не належить
  • Irmaidézett6 hónappal ezelőtt
    олегшення полягало не в тому, щоб перекласти відповідальність, а в тому, щоб бачити чоловіка, здатного брати її на себе.
  • Irmaidézett6 hónappal ezelőtt
    натомість належить незаслужене. Він став виправданням для кожної посередності, нездатної самостійно заробити собі на життя, а прагне розпоряджатися власністю кращих за себе, проголошуючи бажання присвятити життя нижчим за себе ціною грабунку вищих. Це наймерзенніше з усіх створінь: подвійний паразит, який харчується виразками бідних і кров’ю багатих, і якого за це назвали моральним ідеалом. І це привело нас до теперішнього світу, в якому що більше людина створює, то більше втрачає свої права, і зрештою, якщо її вміння значні, перетворюється на безправне створіння, жертву кожного охочого; це привело до світу, в якому варто просто мати потребу, щоб не зважати на принципи, на права, на мораль, щоб отримати дозвіл на все, навіть грабунок і вбивство. Невже ви дивуєтеся, чому світ н
  • Irmaidézett6 hónappal ezelőtt
    е існує нічого такого, як інтелект. Мозок людини — це соціальний продукт. Сума впливів, що він здобуває у тих, хто його оточує. Ніхто нічого не винаходить, кожен просто відображає те, що існує в соціальній атмосфері. Геній — це інтелектуальний сміттяр, захланний накопичувач ідей, украдених у суспільства, якому вони за правом належать. Усі думки — крадені. Якщо ми покладемо край приватним статкам, матимемо чесний розподіл багатства.
fb2epub
Húzza és ejtse ide a fájljait (egyszerre maximum 5-öt)